Pozvánka na webinář pro podnikatele

12. 1. 2023

 

Jak financovat snížení nákladů provozu, digitalizaci firemních procesů, automatizaci a robotizaci, technologie pro výrobu, vývoj nových produktů a mnoho dalšího aneb dotační i nedotační příležitosti roku 2023.

Nadcházející rok je plný nových i dalších dotačních příležitostí pro podnikající fyzické osoby i firmy. Především se jedná o možnosti v oblasti snížení nákladovosti na energie, digitalizaci firemních procesů, automatizaci i robotizaci, a v neposlední řadě podporu vývoje nových produktů. Každá z firem je schopna, chce-li, využít podpory z veřejných prostředků a zástupci firem i živnostníků by měli mít na paměti, že za řádné placení daní je možno využít prostředky daňových poplatníků k rozvoji firmy či optimalizaci procesů k udržení konkurenceschopnosti.

Na tomto webináři zazní všechny zásadní formy i obsahy podpor roku 2023 pro soukromý sektor. Udělejte si čas na to, abyste měli jasnou představu a žádná pro Vás vhodná příležitost Vám neunikla.

KDY: 10. února od 13:00

Více se dozvíte na webináři, kterým Vás provede ředitel Divize podpory podnikání přední poradenské společnosti RENARDS, a.s. – Ing. Karel Brunclík

 

Mám zájem

    Na uvedený e-mail bude odeslán odkaz k připojení na webinář